Nasza oferta

Oferta Specjalna

Zabiegi regenerujące i nawilżające

 

Most Hydrating

Intensywnie nawilża i chroni przed utratą wilgoci. Powoduje zatrzymanie wody przez skórę oraz chroni przed jej utratą. Uelastycznia, napina i wygładza oraz zapobiega przedwczesnym zmarszczkom. Nadaje promienność i młodzieńczy wygląd.

Substancje aktywne: wyciąg z kaktusa pustynnego, alg, białej Lilii, orchidei, kigelii, dzikiej róży i babki, kwas hialuronowy, wielocukry, woda z pomarańczy i kiwi oraz innowacyjny system przekazu.

 

Reveillance-Radical Capture

 

„Globalna tarcza antyrodnikowa. Innowacyjna technokosmetologia dlka skóry dojrzałej. Przechwytuje wszystkie wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry i naprawia wcześniejsze zniszczenia związane z utlenianiem. Stymuluje odnowę komórkową, wygładza zmarszczki i uelastycznia. Doskonałe źródło witamin i energii. Przywraca napięcie, zwartość i świetlistość, świeżość i blask.

Substancje aktywne: tokotrienole (Wit. E), witamina C, kwas limonowy, kompleks DMAE, technologia wielopoziomowego uwalniania i przenikania (nanostruktury, mikro-gąbki).

 

Fresh Caviar (Zabieg kawiorowy)

 

EKSKLUZYWNY ZABIEG O WYJĄTKOWEJ SKUTECZNOŚCI

Świeżość i pełnia urody zamknięte w ziarenkach świeżego kawioru.

Fresh Caviar, zabieg intensywnie regenerujący, przeznaczony dla dojrzałej lub pozbawionej witalności skóry, wykorzystuje wszystkie zalety kawioru, aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Kawior jest rzadką i cenną substancją, bogatą w składniki odżywcze zwane vitellus (z łac. vita – życie), potrzebne do rozwoju i budowy struktur witalnych. Vitellus zawiera przede wszystkim fosfolipidy oraz fosfoproteidy (podstawowe składniki błon naszych komórek).

Świeże komórki kawioru oferują odżywczy proteinowy koktajl, bogaty w peptydy i odstawowe aminokwasy. 20 występujących w organizmie aminokwasów stanowi elementy składowe protein, które z kolei stanowią materiał do budowy wszystkich komórek ciała. Kawior zawiera wszystkie najważniejsze składniki potrzebne do zachowania młodości skóry. Jest alternatywą dla wyciągów z placenty, stosowanych dawniej w słynnej szwajcarskiej terapii komórkowej.

Details of Beaty

Przeciwstarzeniowy zabieg rewitalizujacy skórę okolic oczu i ust z Roślinnymi Komórkami Macierzystymi. Inicjuje procesy naprawcze, regeneruje tkankę i opóźnia procesy starzenia. Zwalcza i wygładza zmarszczki oraz poprawia jędrność elastyczność skóry tych okolic. Nawilża, wzmacnia i rewitalizuje, natlenia. Doskonale odżywia i rozjaśnia. Przywraca młody, zdrowy i bardziej promienny wygląd.

Substancje aktywne: roślinne komórki macierzyste, heksapeptyd, retinol, wyciąg z kawioru, bioamiskin, drożdże, wyciąg z różeńca górskiego oraz nanostruktury.


Mezoterapia za pomocą mikronakłuć

Nowa koncepcja pobudzania naturalnej syntezy kolagenu w skórze.

Tylko ok. 0,3% aktywnych składników dostarczanych z zewnątrz może przeniknąć do skóry przez warstwę naskórka, a często w związku z keratynizacją komórek nawet ten wynik nie jest osiągalny. Aby zwiększyć przenikanie opracowano INNO-ROLLER, wykorzystujący dyski z igłami zainstalowane na rolce. Pozwala on uzyskać ok. 500.000 mikro-kanałów w przeciągu 5 minut. Według badań pozwala to zwiększyć przenikanie substancji aktywnych nawet o 100.000 razy w porównaniu z aplikacją bezpośrednio na skórę! Tworzy to niezwykle efektywny System Przeznaskórkowego Transportu Substancji Aktywnych. Stymulacja skóry za pomocą INNO-ROLLER pozwala na odbudowę uszkodzeń w warstwie skóry właściwej oraz zwiększenie syntezy kolagenu. Pozwala to na znaczne spłycenie zmarszczek, poprawę jędrności i kolorytu skóry. Stymulacja skóry za pomocą INNO-ROLLER daje porównywalne efekty do zabiegów laserowych, czy peelingów chemicznych, nie dając jednocześnie prawie żadnych skutków ubocznych. Zwiększa grubość skóry o ok. 8% co czyni ją skuteczną i innowacyjną terapią przeciwzmarszczkową.

Mechanizm działania:
Igły nakłuwają naskórek aż do skóry właściwej tworząc mikro-kanały. Zwiększa to diametralnie wnikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Kanały te są otwarte przez około godzinę. W tym czasie należy zaaplikować na skórę odżywczy mezokoktajl INNO-TDS

Czas zabiegu: 1 godz.

Mezoterapia igłowa PENEM FRAKCYJNYM

Zabieg ten pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł.

Zabiegi z wykorzystaniem Pena Frakcyjnego są skuteczne w usuwaniu zmarszczek, usuwaniu blizn i rozstępów. Użycie aparatu zwiększa napięcie, ujędrnia, a w konsekwencji unosi leczone partie skóry.

Wskazana seria od 3 do 6 zabiegów.

Czas trwania 30-60 min

Cena:

350 zł - 1 zabieg - 2 ampułki
250 zł - 1 zabieg - 1 ampułka