Nasza oferta

Oferta Specjalna

Zabiegi przy użyciu kwasu hialuronowego

Zabiegi wypełniania zmarszczek przy użyciu kwasu hialuronowego

Zabieg wypełniania zmarszczek polega na podaniu substancji wypełniających (kwas hialuronowy) w dno zmarszczki, powodując jej wypchnięcie, co daje efekt jej spłycenia lub całkowitego usunięcia. Wypełniacze stosuje się w celu korekcji bruzd nosowo-wargowych, opadniętych kącików ust, zmarszczek okolicy oczu oraz międzybrwiowych, w celu dodania objętości policzkom oraz do modelowania i powiększania ust. Efekt utrzymuje się od 6 do 8 miesięcy lub dłużej. W celu podtrzymania efektu można dostrzyknąć kwas hialuronowy w uprzednio korygowane miejsca po upływie tego czasu. Po zabiegu modelowania i zwiększania objętości ust efekt utrzymuje się zwykle około 6 miesięcy.

Kwas hialuronowy  jest podawany za pomocą bardzo cienkiej igły. Aby zmniejszyć doznania bólowe podczas podawania wypełniacza, można znieczulić skórę za pomocą kremu Emla lub zastosować znieczulenie przewodowe lub nasiękowe.

 Kwas hialuronowy szczególnie dobrze sprawdza się w:

  • korekcji bruzd nosowo wargowych,

  • korekcji zmarszczek miedzybrwiowych.

Za jego pomocą można również korygować ubytki, blizny i zniekształcenia twarzy spowodowane procesem starzenia się lub urazami. Kwas hialuronowy działa bardzo delikatnie i idealnie nadaje się do wypełniania powierzchniowych zmarszczek oraz dla skóry cienkiej i delikatnej. Szczególnie dobrze sprawdza się w korekcji drobnych zmarszczek i delikatnych konturów:

  • zmarszczek okołoustnych,

  • spoideł wargowych,

  • kurzych łapek,

  • zmarszczek czołowych.