Nasza oferta

Oferta Specjalna

Zabiegi oczyszczające

 

Comodex

Linia stworzona do pielęgnacji skóry problematycznej i tłustej. Preparaty tej linii zawierają kwasy owocowe (glikolowy, mlekowy, jabłkowy, cytrynowy), które oczyszczają skórę z obumarłych komórek, zwiększają jej zdolność do lepszego przenikania składników leczniczych, nawilżają skórę oraz stymulują syntezę młodych tkanek. Kamfora, mentol działają antyseptycznie, przyspieszają mikrokrążenie. Zabieg oczyszcza skórę, odblokowuje ujścia gruczołów łojowych, węża rozszerzone pory normalizuje wytwarzanie łoju.

Wskazania:

  • Trądzik

  • Skóra łojotokowa

  • Oczyszczanie skóry

Oksybrazja

Oksybrazja to nowy rodzaj mikrodermabrazji wykonywany strumieniem tlenu oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej.Jest to tak zwana "miękka" mikrodermabrazja nie wywołująca podrażnienia skóry.


Efekt oczyszczenia i odświeżenia skóry jest podobny do tego, który możemy uzyskać przy pomocy mikrodermabrazji. Oksybrazja nie powoduje podrażnienia skóry, dlatego nadaje się dla każdego rodzaju cery, nawet dla osób z cerą naczynkową, skłonną do rumienia.

Zabieg wykonywany jest na mokro, daje uczucie chłodu i ukojenia, co jest szczególnie ważne w przypadku cery wrażliwej, skłonnej do rumienia. 

Można ją również wykonywać u osób z trądzikiem. Zabieg jest przyjemny w odbiorze, daje uczucie relaksu, poprawia samopoczucie dzięki intensywnemu dotlenieniu skóry twarzy. Skóra po zabiegu jest gładka, delikatna i dobrze nawilżona.

Oksybrazja dodatkowo poprawia nawilżenie skóry i dotlenia ją. 

Czas trwania: 30 min