Nasza oferta

Oferta Specjalna

Zabiegi Diego Dalla Palma

 

PREMIERA NOWEJ MARKI W GABINECIE KOSMETYCZNYM DD !!!

 

 

 

 

Perfection - Diego Dalla Palma

Szokowa kuracja przeciw-utleniająca. Wysoce skoncentrowana formuła składników aktywnych w 3 uzupełniających się fazach pozwala na stymulowanie regeneracji skóry, zwalczanie oznak zmęczenia, foto-starzenia oraz stresu. Zwiększa gładkość oraz elastyczność skóry, wyrównuje koloryt oraz redukuje zmarszczki.
Cena 350 PLN Czas trwania 90 min

Cena "mikołajkowa" w dniach 5-6 grudnia 300 PLN


 

Zabieg odtruwający - Diego Dalla Palma

Siłą zabiegu jest aktywny składnik CELL DETOXIUM ,który uaktywnia system odtruwania skóry i stymuluje proces regeneracji. Efektem zabiegu jest promienna, czysta skóra gotowa do absorpcji jak największej ilości składników aktywnych. Skóra odzyskuje swoja równowagę i jest gotowa do regeneracji i bio- rewitalizacji. Sekretem zabiegu są firmowe masaże Diego dalla Palma. Zabieg polecany o każdej porze roku, jako rewitalizacja skóry miejskiej, oczyszczenie i detoksykacja po zimie lub jako pełny zabieg oczyszczający wraz z manualną ekstrakcją zaskórników.
Cena 250 PLN z oczyszczaniem manualnym  Czas trwania 90 min

Cena "mikołajkowa" w dniach 5-6 grudnia 250 PLN

 

Zabieg dla cery mieszanej, tłustej, zanieczyszconej - Diego Dalla Palma

Zabieg kosmetyczny, który przywraca (prawidłową) produkcję sebum, dzięki czemu rozszeżone pory i niedoskonałości stają się mniej widoczne. Celem zabiegu jest nieskazitelna i gładka skóra. Sekretem zabiegu są firmowe masaże Diego dalla Palma. Zabieg polecany o każdej porze roku jako pełny zabieg oczyszczający wraz z manualną ekstrakcją zaskórników.
Cena 300 PLN z oczyszczaniem manualnym  Czas trwania 90 min

Cena "mikołajkowa" w dniach 5-6 grudnia 250 PLN