Nasza oferta

Oferta Specjalna

Wydarzenia

NAJLEPSZY GABINET ROKU 2013

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż Gabinet Kosmetyczny Doroty Dymek uzyskał prestiżowy tytuł "NAJLEPSZY GABINET ROKU 2013". Tytuł ten, przyznawany przez firmę "Kosmoprof"- lidera w brańży kosmetycznej, potwierdza wysoką jakość usług świadczonych przez Gabinet w zakresie zabiegów takich marek jak BIOLINE i INTRACEUTICALS.

NAJLEPSZY SALON KOSMETYCZNY ROKU 2011

Podczas Targów Kosmetycznych Salon - Wiosna 2012 został rozstrzygnięty konkurs na najlepszy gabinet kosmetyczny 2011 r., organizowany przez prestiżowy magazyn „Salon i Elegancja”.
Jest nam niezmiernie miło, iż pomimo tak ogromnej konkurencji w branży kosmetycznej, Gabinet Kosmetyczny Doroty Dymek, otrzymał wyróżnienie w tym OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE NA NAJLEPSZY SALON KOSMETYCZNY 2011 ROKU.
 
NAJLEPSZY WŚRÓD RÓWNYCH
 
To już po raz piąty Gabinet Kosmetyczny Doroty Dymek zdobył nagrodę „Najlepszy wśród równych” przyznawaną przez firmę Kosmoprof wyłącznego dystrybutora marki Bioline. Nagroda była przyznawana podczas VIII Kongresu kosmetycznego Kosmoprof .
Jesteśmy dumni z tego, że nasz gabinet rok rocznie jest doceniany i wyróżniany jako najlepszy gabinet w Polsce stosujący profesjonalne produkty włoskiej firmy Bioline.
 
......................................................................................................................................................................................................................
PRASA O NAS

Pliki do pobrania: