Nasza oferta

Oferta Specjalna

Ukoj swoje ciało i zmysły

We współczesnym, nieustanie zagonionym świecie, coraz więcej zapracowanych osób, pragnąc utrzymać dobrą kondycję psychofizyczną szuka sposobu relaksu, rekreacji, dbania o własne ciało
i samopoczucie.

W naszym Gabinecie, w strefie pielęgnacji ciała & spa czeka na Państwa Pani Małgorzata Pilch Brzoza - mgr rehabilitacji, absolwentka krakowskiego AWF-u, która indywidualnie dopasuje odpowiednią terapię.

Oprócz specjalistycznej wiedzy z zakresu fizykoterapii Pani Małgorzata posiada ogromne doświadczenie oraz opracowany autorski program Masarzy relaksacyjnych, a wśród nich prawdziwa perełka - Masaż głowy na gorącej oliwie.

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą:
 

TERAPIA WALIKI Z BÓLEM 1 godz. 70zł

Godzinna terapia podczas której wykonywane jest badanie ortopedyczno-neurologiczne
i dobierana jest najlepsza terapia przeciwbólowa. Terapeuta wykorzystuje m.in. techniki masażu leczniczego, terapii manualnej, terapii powięziowej. Terapia wskazana jest dla osób borykających się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa. Terapia najbardziej skuteczna w serii kilku zabiegów – jeden zabieg raz w tygodniu.

MASAŻ LECZNICZY 20 min. 50zł

(w karnecie 5 zabiegów po 45zł, 10 zabiegów po 40zł – karnet płatny z góry)

20 minutowy masaż częściowy przeznaczony dla osób z dolegliwościami bólowymi mięśni i stawów
i kręgosłupa. Dzięki specyficznym technikom masażu działa na głębokie warstw mięśni i działa uśmierzająco na ból. Masaż największą skuteczność ma w serii 10 zabiegów (do 3 zabiegów tygodniowo).

MASAŻ RELAKSACYJNY 60 min 120zł

Masaż tylnej części ciała oparty na technikach głębokiej relaksacji mięśni połączony z aromaterapią

 

MASAŻ RELAKSACYJNY OPARTY NA RUCHU TAI-CHI 45 min 110zł

45 minutowy masaż oparty na wschodnich ruchach TAI-CHI działa bardzo mocno relaksacyjnie na ciało, a aromaterapia zawarta w olejkach działa kojąco na zmysły.

MASAŻ AUTORSKI 60 min. 150zł

Godzinny masaż tylnej części ciała wykorzystujący techniki masażu relaksacyjnego, leczniczego
i techniki rozciągające z masażów wschodnich. Działa głęboko relaksacyjnie, a także leczniczo na bole mięśniowe i profilaktycznie.

MASAŻ AUTORKI 90 min. 180zł

J.w. tylko przód i tył + twarz

MASAŻ GŁOWY NA GORĄCEJ OLIWIE 30 min. 60zł

Masaż mocno relaksacyjny działający kojąco na bóle migrenowe z dodatkowym atutem wzmacniającym cebulki włosów dzięki specjalnej receptury oliwy wykorzystywanej do masażu. Masaż trwa do 30min + 15 min wyciszający odpoczynek po zabiegu.

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY 15 min 30 zł

15 minutowy masaż wybranej części ciała, bardzo silny, mocno drenujący, mocno rozgrzewający, poprawiający cyrkulację krwi. Polecany osobom z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zaleca się łączenie różnych partii ciała, jednak nie więcej niż 3 partii podczas jednego zabiegu

MASAŻ UJĘDRNIAJĄCY 60 min 100 zł

60min masaż całego ciała przeprowadzany w dwóch fazach. Pierwsza to masaż na peelingu drobnoziarnistym, druga to masaż na preparatach kolagenowych. Polecany osobom po intensywnym odchudzaniu, ze słabą kondycją skóry oraz osobom po 30 roku życia.

 

Peeling całego ciała z masażem relaksacyjnym 40 min 90zł

 

Peeling całego ciała z masażem autorskim na masce witaminowej 60 min 190zł