Nasza oferta

Oferta Specjalna

Przedłużanie rzęs

 

Zabieg ten cieszy się rosnącą popularnością, ponieważ rozwiązuje problemy wielu kobiet o krótkich, rzadkich, bądź bardzo jasnych rzęsach w sposób trwały i nie wymagający codziennej pracy.

Podstawowe informacje

 Przedłużanie i zagęszczanie rzęs polega na doklejaniu sztucznej rzęsy z syntetycznego jedwabiu do rzęsy naturalnej. Ten zabieg pozwala na uzyskanie znacznie dłuższych i gęstszych rzęs i daje nieporównanie lepsze efekty niż tradycyjne, "domowe" metody (np. tusze do rzęs). Zagęszczone w ten sposób rzęsy wyglądają efektownie i naturalnie. Rzęsy syntetyczne wykonane są z wysokiej jakości materiału, ich kolor, długość, stopień podkręcenia (bardziej naturalne lub mocniej podkręcone) dobierane są do indywidualnych potrzeb Klientki.

Opis zabiegu

Zabieg doklejania rzęs trwa około 2-3 godzin, ilość wykorzystanych sztucznych rzęs zależy od ilości rzęs naturalnych na powiece. Rzęsy syntetyczne są trwałe, a przy tym elastyczne, nie ma więc ryzyka naruszenia, czy osłabienia prawdziwych rzęs. Osobom o bardzo jasnych rzęsach zaleca się wykonanie henny przed zabiegiem.

Po zabiegu 

Efekt zabiegu utrzymuje się do 8 tygodni, zależy głównie od cyklu życia naturalnych rzęs oraz od właściwej pielęgnacji. Ponieważ w momencie zabiegu rzęsy są w różnych fazach wzrostu (część z nich w niedługim czasie wypadnie), zaleca się po około 3 tygodniach wykonać uzupełnienie Sztuczne rzęsy można malować specjalnymi tuszami.

W swojej pracy używamy Rzęsy Xtreme Lashes®

Rzęsy Xtreme Lashes® powinny znaleźć się w pierwszej dziesiątce genialnych wynalazków ostatniego stulecia ułatwiających i umilających życie kobietom! Nie znosisz posklejanych rzęs, tzw. "oka pandy" czyli rozmazującego się pod wpływem deszczu czy też łez make-up'u? Oto sposób na to, by czuć się zawsze piękną przed porannym prysznicem, na basenie, siłowni, czy wakacjach, a nawet podczas snu. Raz na zawsze możemy zapomnieć o tuszu do rzęs, a nawet makijażu. Ta rewelacyjna metoda zagęszczania i przedłużania  naturalnych rzęs sprawi, że oko nabierze wyrazistości oraz uwodzicielskiego spojrzenia. Kiedyś zazdrościłam pięknych "firanek" oglądając występy czy teledyski Jennifer Lopez, teraz wiem, że długie gęste rzęsy zdarzają się rzadko i czasem trzeba pomoc naturze. Polecam wszystkim kobietom, bo wiem, że zakochają się w swoich nowych rzęsach tak jak ja! Dodam, że metoda ta jest bezinwazyjna, nie szkodzi naszym naturalnym rzęsom, nie powoduje ich wypadania, nie drażni oka, jest bezpieczna. Dla mnie to przede wszystkim komort i wygoda. Nie wspomnę nawet, jak te rzęsy działają na płeć przeciwną - niech to zostanie między nami kobietami. ONI nie muszą  wiedzieć o naszym małym sekrecie ;o)