Nasza oferta

Oferta Specjalna

O mnie

Serdecznie Państwa witam w moim Gabinecie Kosmetycznym, który prowadzę od 1993 r.

Ukończyłam kosmetologię na Wydziale Farmaceutycznym Akademii Medycznej w Bydgoszczy oraz studia na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi na wydziale lekarskim, zdobywając tytuł magistra Promocji zdrowia.

Kosmetyka to moja pasja, dlatego nadal dokształcam się na różnego rodzaju szkoleniach, sympozjach, a także uczestniczę w międzynarodowych kongresach kosmetycznych i dermatologicznych.

Oprócz pracy w swoim gabinecie od lat jestem Przewodniczacą Komisji Egzaminacyjnej w Malopolskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie oraz Egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Polsce w zakresie kosmetologii. Ponadto prowadziłam zajęcia w Studium Kosmetycznym oraz Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej wykładając kosmetologię.

Aby zawsze świadczyc  usługi na najwyższym poziomie współpracuję ze specjalistami z zakresu dermatologii, endokrynologii oraz medycyny estetycznej.  W swoim gabinecie używam akredytowanych kosmetyków i preparatów, najlepszych firm kosmetycznych oraz medycznych.

Mam nadzieje, że moje długoletenie doświadczenie oraz gruntowna wiedza z zakresu kosmetologi, a także wnętrza które dla Państwa przygotowałam pomogą zachować nie tylko młody wygląd, zgrabną sylwetkę ale również zregenerować ciało i umysł

mgr Dorota Dymek
Kosmetolog