Nasza oferta

Oferta Specjalna

Medycyna estetyczna

 

Medycyna estetyczna w Gabinecie Doroty Dymek - popraw urodę z najlepszymi profesjonalistami i oddaj swe piękno tylko w pewne ręce.

 

Długo poszukiwałam odpowiedniego specjalisty, który mógłby w moim gabinecie wprowadzić tę tak popularną w ostatnim czasie dziedzinę medycyny.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje dr nauk medycznych, specjalista dermatolog, absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. To również znany i ceniony w całej Polsce szkoleniowiec firmy Croma w zakresie technik wypełnień z użyciem kwasu hialuronowego oraz mezoterapii, a także uczestniczka licznych kursów i szkoleń z dziedziny medycyny estetycznej m.in. Sculptra, Radiesse, Botox, Azzalure, kwas hialuronowy (Princess Volume, Restylane, Emervel, Juvaderm).

Aby zadbać o komfort moich klientów i jak najbardziej trafny dobór zabiegu prowadzimy również bezpłatne konsultacje w zakresie medycyny estetycznej - umów się już dziś!

Specjalista z jakim podjełam współpracę zagwarantuje Państwu pewność, iż Wasza uroda zostaje przekazana w odpowiednie ręce, a efekt zabiegów będzie perfekcyjny.

Zapraszam do zapoznania sie z ofertą.

D.D.