Nasza oferta

Oferta Specjalna

Intraceuticals


Intraceuticals w mediach:
 
Korzystając z najnowszych osiągnięć medycznych stworzono w Australii rewolucyjny system Infuzję Intraceuticals™ bazującą na technologii hiperbarycznego tlenu i specjalnym serum, które w połączeniu z tlenem naturalnie i natychmiastowo liftinguje powierzchnię skóry, wygładza cienkie linie i zmarszczki, zwiększa objętość i koloryt skóry, rozjaśnia przebarwienia i zapalne stany trądzikowe !!!
 

EFEKT PO WYKONANIU 1 ZABIEGU W MOIM GABINECIE:


 

-wyraźnie podniesiona powieka górna

-spłycenie zmarszczek czoła

-spłycenie zmarszczek okolicy oczu tzw. kurzych łapek

 

To nowa metoda, która jest wynikiem prac dwóch australijskich zespołów naukowych:
 
- medycznego, który pracował nad wykorzystaniem w medycynie estetycznej tlenu hiperbarycznego, doskonale sprawdzonego w leczeniu ran i poparzeń,
- kosmetologicznego - zajmującego się stworzeniem serum, alternatywnego dla iniekcji czyli ostrzykiwania kwasem hialuronowym.
 
Na innowacyjność metody Intraceuticals składają się następujące elementy :
 
- Wykorzystanie terapii tlenem hiperbarycznym stworzonej do leczenia choroby dekompresyjnej i wykorzystywanej w medycynie konwencjonalnej od 40 lat do leczenia poparzeń, przyspieszania gojenia się trudnych ran – w dermatologii (leczenie egzemy, łuszczycy) oraz kosmetologii.
 
- Zastosowanie tlenu pod ciśnieniem, także jako elementu systemu transportowania substancji aktywnych do skóry (poniżej)
 
- Wynalezienie urządzenia zdolnego: z pobieranego z otoczenia powietrza i przepuszczanego przez sito molekularne podawać czysty tlen, sprężać podawany tlen do bezpiecznego i optymalnego dla skóry ciśnienia 1,5 bara podawać tlen nieprzerwanym strumieniem !!!
 
Wykorzystanie zjawiska infuzji (zasysanie) - opracowanie specjalnego aplikatora, który w taki sposób podaje tlen na skórę, że wytwarza on na jej powierzchni próżnię, dzięki której skóra zasysa rozpylone wcześniej na jej powierzchni specjalne, ukierunkowane serum kosmetyczne. Serum to jest z jednej strony zasysane, z drugiej zaś  wtłaczane poprzez aplikowanie tlenu pod lekkim i bezpiecznym ciśnieniem
 
Wynalezienie takiej postaci kwasu hialuronowego (niskocząsteczkowy, niepolimery-zowany), która pozwala przenikać do skóry. Normalnie kwas ten nie jest w stanie przenikać do skóry i do czasu opracowania tej metody stosowano go i w dalszym ciągu się tak wykorzystuje - do działania powierzchniowego. Kwas hialuronowy o standardowej wadze cząsteczkowej rozszczepiono kontrolowaną kombinacją różnych metod fizycznych do pożądanie niskiej wagi cząsteczkowej. Odpowiednia waga cząsteczkowa zapewnia jego rozpuszczenie się w wodzie. Hialuronian o niższej wadze cząsteczkowej penetruje w skórę razem z przyłączoną  wodą przez powodowanie nadmiernego nawodnienia powierzchniowych warstw skóry, a przez to otwarcie jej kanałów. Z powodu tego faktu inne molekuły, fizycznie lub chemicznie przyłączone do kwasu niskocząsteczkowego, także penetrują skórę. Ta unikalna cecha desygnuje tę postać kwasu do stosowania jako specjalny system dostarczania składników aktywnych. Do głębszych warstw skóry niskocząsteczkowy kwas hialuronowy wraz z przyłączonymi fizycznie lub chemicznie cennymi dla skóry substancjami wędruje drogą osmozy czyli wyrównywania poziomów stężenia. Tak więc po raz pierwszy w tej metodzie zastosowano kwas hialuronowy jako nośnik (środek transportu) innych substancji czynnych
 
System warstw hialuronowych - Warstwowanie hialuronowe:
- niskocząsteczkowy kwas hialuronowy penetruje głęboko do skóry, gdzie każda jego cząsteczka przyłącza wodę i w ten sposób następuje wypełnienie przestrzeni międzykomórkowych. Obecny jest w infuzowanym serum oraz w Preparacie Uzupełniającym do stosowania w domu (Gel Hydrating)
- wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy przyłączający wilgoć z otoczenia i pieczętujący (zamykający) wilgoć zgromadzoną przez niskocząsteczkowy obecny w Preparatach Uzupełniających do stosowania w domu : Gel Hydrating oraz Krem Wiążący Wilgoć.
 
Dla zwiększenia efektów metody Intraceuticals, opracowane zostały trzy różne rodzaje serum dedykowane najpopularniejszym problemom skóry
 
Rejuvenate - odmładzające - które zawiera kwas hialuronowy, witaminę A w głęboko penetrującej formie, stabilizowaną witaminę C, E, zapobiegającą zwężaniu się naczyń krwionośnych zieloną herbatę, naturalną substancję każdego żywego organizmu - skwalen, aloes, bisabolol posiadający właściwości kojące, beta-glukan złożony z wielu jednostek glukozy oraz należącego do grupy witamin B - pantenolu. (serum można aplikować na: trądzik, uszkodzenia słoneczne, tkankę bliznowatą, trądzik różowaty, kuperozę, zapalenie skóry, egzemę, łuszczycę).
Atoxelene - na zmarszczki mimiczne wokół ust i oczu stanowiącą miejscową alternatywę dla botoxu, zawierającą kwas hialuronowy, hamującego skurcze mięśni Atoxelene, skwalen, pantenol i Preparat Uzupełniający.
Opulence - rozjaśniające na przebarwienia - które zawiera kwas hialuronowy, witaminę A i E, zieloną herbatę, skwalen, botaniczny kompleks rozjaśniający (alfa arbutynę w najwyższym możliwym stężeniu, szczaw kędzierzawy stosowane w lecznictwie autoimmunologicznym - stany zapalne itp., witaminę C).
Clarity - na trądzik, stany zapalne - zawierające selen chroniący przed szkodliwym UV, uspokajająca i przeciwzapalną fitosfingozynę, kwas alfa liponowy zwanym "eliksirem młodości",witaminę E, C, skwalen, delikatnie złuszczający kwas salicylowy, kwas hialuronowy oraz substancję przeciw podrażnieniom - SymRelief.

Rejuvenate - zabieg odmładzający z kwasem hialuronowym

•Pojedynczy zabieg 450 zł
•Program 6 zabiegów 2700zł
(z zestawem kosmetyków do pielęgnacji domowej o wartości 1200 zł GRATIS!!!)

Opulence - leczenie przebarwień

•Pojedynczy zabieg 450 zł
•Program 6 zabiegów 2700zł
(z zestawem kosmetyków do pielęgnacji domowej o wartości 1200 zł GRATIS!!!)

Clarity - kuracja na trądzik różowaty, stany zapalne

•Pojedynczy zabieg 450 zł
•Program 6 zabiegów 2700zł
(z zestawem kosmetyków do pielęgnacji domowej o wartości 1200 zł GRATIS!!!)

Atoxelene - kuracja na zmarszczki mimiczne, okolice oczu i ust

•Pojedynczy zabieg 350 zł


Połaczenie zabiegu odmładzającego z kwasem hialuronowym Rejuvenate + kuracji na zmarszczki mimiczne, okolice oczu i ust Atoxelen

• Łączony zabieg 700 zł